Planujesz przejść na dietę?

Usługi dietetyczne, które posiadam w swojej ofercie sprostają Twoim oczekiwaniom. Dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm, który gości w mojej pracy, a co za tym idzie zadowolenie klienta, do którego podchodzę indywidualnie. Moje doświadczenie oraz wiedzę, którą ciągle poszerzam, wykorzystuję do pomocy innym ludziom, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób ma ogromne problemy z regularnością czy doborem odpowiednich składników pokarmowych, co w rzeczywistości przekłada się na dodatkowe kilogramy.

Sprawdź jak mogę Ci pomóc!

Analiza
składu ciała

Badanie składu ciała obejmuje pomiar tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie, wiek metaboliczny, poziom wiceralnej tkanki tłuszczowej, BMI oraz określa zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki tym pomiarom otrzymasz wiedzę na temat tego, jak wygląda Twój organizm od środka, dzięki czemu dowiesz się jakich zmian dokonać, aby poprawić swoje wyniki.

Indywidualny
plan żywieniowy

Plan żywieniowy układam na podstawie wywiadu, który określa m.in. preferencje żywieniowe, aktywność fizyczną, styl życia, przebyte choroby. Dostaniesz ode mnie indywidualnie dobraną dietę, w tym przepisy kulinarne, które są szybkie i proste w przygotowaniu, a przede wszystkim smaczne. Plan żywieniowy gwarantuje Ci miesięczną opiekę, która zawiera konsultacje dotyczące diety i odżywiania. Oferuję Ci diety redukcyjne, zwiększające masę mięśniową, diety dla osób aktywnych fizycznie, jak również dla tych, którzy mają problemy z tym, jakie produkty wybierać na co dzień.

Specjalistyczny
plan żywieniowy

Jest to jadłospis dla osoby borykającej się z nietolerancjami pokarmowymi (jak np. dieta bezglutenowa czy wegeteriańska) i brakiem wiedzy na temat tego, jakie produkty należy wyeliminować, jak również plany dietetyczne dla kobiet karmiących, czy kobiet w ciąży, dla osób z nadciśnieniem czy problemami trawiennymi.

Porady
on-line

Porady dotyczące wszystkiego, co jest związane z brakiem wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Możesz uzyskać wiele odpowiedzi na nurtujące pytania z którymi masz problemy.

Opieka
dietetyczna

Jest to miesięczna opieka dla osób, które chcą przydłużyć współpracę on-line, po wcześniejszym korzystaniu z indywidualnego planu żywieniowego, jak również dla osób, które nie korzystały z tego typu usług, a chcą tylko doświadczyć wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Pierwsza
wizyta

Obejmuje ona profesjonalny pomiar składu ciała wraz z omówieniem, wywiad żywieniowy dotyczący dotychczasowego stylu odżywiania, zalecenia dietetyczne oraz eliminację błędów żywieniowych.

Wizyty
kontrolne

Powinny być dokonywane co ok. 2 tygodnie, w celu monitorowania dotychczasowych zmian poprzez pomiar składu ciała, a także omówienie istniejących problemów związanych z przestrzeganiem diety.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, napisz do mnie a przekonasz się, że jestem w stanie Ci pomóc. Pomogę Ci dobrać odpowiednia dietę, dzięki której poczujesz się lepiej. Zero głodówek – tylko pełnowartościowe posiłki. Razem możemy zdziałać więcej.

W każdej z powyższych usług możliwy dojazd do klienta.