Bądź fit!

Fitnessem zaczęłam interesować się już wiele lat temu i już wtedy wiedziałam, że zostanę Instruktorem oraz, że będę prowadzić zajęcia. Dziś pomagam wielu kobietom osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poczuć się lepiej we własnym ciele oraz zapewnić sobie solidną dawkę endorfin.
Jestem Instruktorem, od wielu lat prowadzę zajęcia dla kobiet, które odważyły się i wykonały krok w stronę lepszego wyglądu oraz samopoczucia. Uczestniczki zajęć grupowych nie szukają wymówek, ponieważ wiedzą, że każda mała zmiana w ich sylwetce, prowadzi je do wymarzonej formy. Dziewczyny przychodzą na zajęcia również po to, ponieważ wiedzą, że wtedy jest czas tylko dla nich, mogą się odprężyć, nie czują presji z żadnej strony oraz nie są zmuszane do żadnych forsownych ćwiczeń, po prostu ćwiczą w miarę swoich możliwości.
Jeśli chcesz być fit, to musisz do nas dołączyć!

Zajęcia fitness

Aby na długo cieszyć się zdrowiem musisz zacząć regularnie ćwiczyć. Aktywność fizyczna nie może być przygodą na jeden sezon, musi to być Twoja codzienność, jak pójście do pracy czy mycie zębów. Tylko wtedy będziesz mogła cieszyć się zdrowiem oraz wysportowaną sylwetką. Dzięki zajęciom Fitness stajesz się coraz bardziej przystosowana do dnia codziennego, odporniejsza na stres i negatywne czynniki, Twoja wydajność w pracy zawodowej zwiększa się, a Twój organizm szybciej się regeneruje, potrzebujesz też mniej snu i lepiej śpisz. Dobra kondycja fizyczna podnosi naszą samoocenę a także wzmacnia naszą siłę wewnętrzną. Fitness to nie tylko aktywność fizyczna, to także świadome i celowe oddziaływanie ruchem na zdrowie psychiczne, emocjonalne a także sprawność umysłu. Pamiętaj, zajęcia takie nie tylko pozwolą Ci cieszyć się smukłą sylwetką, ale również zmniejszają ryzyko chorób serca, cukrzycy oraz również niektórych nowotworów, zapobiegają otyłości i osteoporozie.

Jeśli chcesz poczuć się komfortowo oraz chcesz mieć sprawne ciało i umysł, zapraszam na zajęcia.
Na zajęciach wykorzystujemy odpowiedni sprzęt, dzięki którym zajęcia są bardzo urozmaicone. A są to: stepy, piłki gimnastyczne, hantelki, kettlebell a także taśmy fitness.

Rodzaje zajęć fitness

TABATA/INTERWAŁY/TURBO SPALANIE – TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH – zestaw ćwiczeń bardzo intensywnych przeplatanych ćwiczeniami mniej intensywnymi – nazywany pogromcą tkanki tłuszczowej. Trening interwałowy pozwala spalić nawet trzy razy więcej kalorii niż zwykły trening aerobowy. Taki rodzaj treningu spala tkankę tłuszczową nawet po zakończonych zajęciach. Trening jest dedykowany dla osób o dobrej kondycji fizycznej, którym zależy na zredukowaniu tkanki tłuszczowej w szybkim czasie.

TRENING SIŁOWY – TRENING DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH – zestaw ćwiczeń służący rzeźbieniu całego ciała jak również wzmocnieniu mięśni. Aby wysiłek był większy używamy ciężarków, kettlebell, gum czy stepów. Ćwiczenia wzmacniające połączone z ćwiczeniami aerobowymi pozwalają rozwijać wszystkie partie ciała. Cały trening poprawia również wytrzymałość naszego organizmu oraz usprawnia pracę układu oddechowego.

FIT BALL/TRENING Z PIŁKĄ – TRENING DLA KAŻDEGO  – ćwiczenia z piłką o średnicy 55-65 cm. Ćwiczenia na piłce poprawiają koordynację ruchów oraz wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Chcąc ćwicząc na piłce nie musimy mieć bardzo dobrej sprawności fizycznej. Ćwiczenia nie są zbyt intensywne ale dające znakomite korzyści dla całego organizmu. Trening z piłką to doskonały sposób na odchudzanie. Ćwiczenia są urozmaicone, wykonywane na matach jak również w pozycji stojącej.

ZDROWY KRĘGOSŁUP – TRENING DLA KAŻDEGO – zajęcia skoncentrowane na profilaktyce bólów kręgosłupa, jak również na wzmacnianiu mięśni brzucha, ud czy pośladków. Na zajęciach wykorzystujemy elementy strechingu i pilatesu, a wykonujemy je przy spokojnej, relaksującej muzyce, która pozwala na odprężenie oraz efektywne ćwiczenia. Ćwiczenia wykonujemy w pozycji stojącej jak również leżącej. Zajęcia są przeznaczonego dla osób w każdym wieku, zarówno dla pań jak i panów.

Harmonogram zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
g.18:00
g.19:00 TABATA/

INTERWAŁY/

TURBO SPALANIE

ZDROWY KRĘGOSŁUP TRENING SIŁOWY FIT BALL/TRENING Z PIŁKĄ
g.20:00 TABATA/

INTERWAŁY/

TURBO SPALANIE

TRENING SIŁOWY FIT BALL/TRENING Z PIŁKĄ

Bratkowice – Dom Kultury