Zacznij trenować!

Trening całego ciała towarzyszy mi na co dzień. Dbam o swoją formę, ponieważ wtedy lepiej się czuję i moje ciało jest bardziej jędrne i umięśnione. Proponuję Tobie wprowadzić takie treningi do swojego dnia. Posiadam odpowiednią wiedzę z tego zakresu, gdyż jestem legitymowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Ćwiczeń Siłowych. Dzięki mojej pomocy, Twój wysiłek na pewno nie pójdzie na marne, ponieważ w stu procentach zadbam o to, abyś poprawnie wykonywał ćwiczenia.

Sprawdź co mogę Ci zaoferować!
Treningi personalne - AreYouReady - Fitness&Gym - Głogów Młp.

Indywidualny
trening personalny

Gdzie możemy poćwiczyć? Wszystko zależy od tego, jakie miejsce będzie dla Ciebie odpowiednie. Siłownia, trening w domu, a może trening w plenerze? Jestem otwarta na propozycje. Jeśli nie wiesz jak zacząć, nie wiesz jakie ćwiczenia wykonywać – napisz do mnie. Spotkamy się i omówimy cały plan działania.

Plany
treningowe

Plany układam na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu, podczas którego omawiamy m. in. doświadczenie i staż treningowy, przebyte urazy oraz określamy cel do zrealizowania. Trening siłowy, cardio a może trening obwodowy? Napisz do mnie, a razem ustalimy jaki trening będzie dla Ciebie odpowiedni.

Doradztwo
treningowe

Pomoc w doborze ćwiczeń, omawianie techniki, doradztwo w sprawie suplementacji, odpowiednie łączenie poszczególnych ćwiczeń. Te i inne kwestie związane z treningiem czy suplementacją postaram się omówić – jeśli nie masz doświadczenia w tym temacie, napisz do mnie.

W każdej z powyższych usług możliwy dojazd do klienta.